Figurë Call of Duty - Donnie Ruin Walsh

Kodi i produktit:
251702
EAN:
7879261040352
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
787926104035
Lansuar:
15. 1. 2019
Prodhuesi:
McFarlane

Si të porosisim në Gjirafa50?

41.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 1
Disponueshmëria:
(1 artikull)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 3.46 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Video loja e famshme Call of Duty sjell figura të ndryshme të karaktereve për të gjithë fansat dhe ndjekësit e saj. Figura paraqet karakterin Donnie “Ruin” Walsh, ka gjatësi 18cm dhe përbëhet nga materiali PVC.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
7879261040352
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
787926104035
Lansuar:
15. 1. 2019
Prodhuesi:
McFarlane
Seri për lojëra:
Call of Duty
Ueb-i i prodhuesit:
Mcfarlane.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE