Figurë Call of Duty - He Seraph Zen-Zen

Kodi i produktit:
251703
EAN:
0787926104004
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
0787926104004
Lansuar:
15. 1. 2019
Prodhuesi:
McFarlane

Si të porosisim në Gjirafa50?

29.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 1
Disponueshmëria:
(1 artikull)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.46 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Përshkrimi është duke u përpunuar, ndërkohë mund të shikoni specifikat teknike, apo kontaktoni në chat, email dhe messenger për detaje të mëtutjeshme.Ju faleminderit për mirëkuptim.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
0787926104004
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
0787926104004
Lansuar:
15. 1. 2019
Prodhuesi:
McFarlane
Seri për lojëra:
Call of Duty
Ueb-i i prodhuesit:
Mcfarlane.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE