Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Figurë Call of Duty - He Seraph Zen-Zen

Kodi i produktit:
251703
EAN:
0787926104004
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
0787926104004
Lansuar:
15. 1. 2019
Prodhuesi:
McFarlane

Si të porosisim në Gjirafa50?

37.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 3.12 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Video loja e famshme Call of Duty sjell figura të ndryshme të karaktereve për të gjithë fansat dhe ndjekësit e saj. Figura paraqet karakterin He "Seraph" Zen-Zen, ka gjatësi 18cm dhe përbëhet nga materiali PVC.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
0787926104004
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
0787926104004
Lansuar:
15. 1. 2019
Prodhuesi:
McFarlane
Seri për lojëra:
Call of Duty
Ueb-i i prodhuesit:
Mcfarlane.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE