Figurë Dark Souls - Artorias the Abysswalker

Kodi i produktit:
251705
EAN:
3296580269105
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
3296580269105
Lansuar:
24. 1. 2019
Prodhuesi:
BANPRESTO

Si të porosisim në Gjirafa50?

63.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 1
Disponueshmëria:
(1 artikull)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 5.29 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Përshkrimi është duke u përpunuar, ndërkohë mund të shikoni specifikat teknike, apo kontaktoni në chat, email dhe messenger për detaje të mëtutjeshme.Ju faleminderit për mirëkuptim.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
3296580269105
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
3296580269105
Lansuar:
24. 1. 2019
Prodhuesi:
BANPRESTO
Seri për lojëra:
Dark Souls

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE