Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Figura Cyberpunk 2077 - Johny Silverhand (McFarlane)

Kodi i produktit:
278110
Besueshmëria:
100 %
EAN:
7879261352684
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
787926135268
Lansuar:
31. 12. 2019

Si të porosisim në Gjirafa50?

57.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 2
Disponueshmëria:
2 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 4.79 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Roli i Keanu Reeves si Johnny Silverhand në CD Project Red Cyberpunk 2077 do të dekoroj raftin e çdo koleksionisti dhe tifozi të Cyberpunk dhe kompanisë polake pas lojës video Witcher Trilogy.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
EAN:
7879261352684
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
787926135268
Lansuar:
31. 12. 2019
Prodhuesi:
McFarlane
Seri për lojëra:
Cyberpunk 2077
Ueb-i i prodhuesit:
Mcfarlane.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE