Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Lodër LEGO Creator Expert 10258, London bus

Kodi i produktit:
268369
EAN:
5702015865296
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia mm:
34
Kategoria e moshës:
16
Kodi:
10258

Si të porosisim në Gjirafa50?

153.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 12.79 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ky set ofron një pasuri të detajeve autentike, duke përfshirë një ngjyrë të kuqe të shkëlqyeshme, xham panoramik, goma të bëra posaçërisht klasike, shenja destinacioni dhe një platformë të hapur të pasme me dorezë, kuti biletash, zjarrfikës dhe shkallë spirale, e cila çon në platformën e sipërme të shikimit. Modeli përmban një kapak të hapjes së motorit, një taksi të detajuar të shoferit me dyer rrëshqitëse dhe një çati të heqshme dhe kuvertë të sipërme për qasje më të mirë në ambiente të detajuara siç janë. Posterët e reklamave të njëanshme janë në dispozicion si etiketa të shtypura me reklama ose reklama të viteve 1950 nga Londra sot.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
5702015865296
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia mm:
34
Kategoria e moshës:
16
Kodi:
10258
Lansuar:
14. 9. 2019
Lartësia mm:
18
Numri i pjesëve:
1 686
Prodhuesi:
LEGO
Seria e LEGO:
Creator Expert
Trashësia mm:
13

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE