Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Çorape Overwatch - Stateman

Kodi i produktit:
267097
Besueshmëria:
100 %
EAN:
8893430792070
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
889343079207
Lansuar:
13. 8. 2019

Si të porosisim në Gjirafa50?

15.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 2
Disponueshmëria:
2 artikuj
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.29 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Këto çorape meshkujsh kanë dizajn të bukur të lojës Overwatch. Përbëhen 85% nga materiali i pambukut, 10% nga najloni dhe 5% spandeksi. Kanë madhësi 40-45.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
EAN:
8893430792070
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
889343079207
Lansuar:
13. 8. 2019
Përdorimi:
Për meshkuj
Prodhuesi:
J!nx
Seri për lojëra:
Overwatch
Ueb-i i prodhuesit:
Jinx.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE