Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Bluzë Call of Duty: Black Ops 4, Skull with Cammo, (S)

Kodi i produktit:
260672
Besueshmëria:
100 %
EAN:
5055756864494
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti:
S
Kodi:
5055756864494

Si të porosisim në Gjirafa50?

23.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.96 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Për të gjithë adhuruesit e Call of duty vjen bluza me logon e kësaj serie. Kjo bluzë vjen me material të cilësisë së lartë 100% pambuk dhe në madhësinë S.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
EAN:
5055756864494
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti:
S
Kodi:
5055756864494
Lansuar:
15. 5. 2019
Ngjyra:
Zezë
Përdorimi:
Për meshkuj
Prodhuesi:
Activision
Seri për lojëra:
Call of Duty
Ueb-i i prodhuesit:
Activision.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE