Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Bluzë eSuba Dark, e hirtë (S)

Kodi i produktit:
250669
EAN:
4128430295738
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti:
S
Kodi:
75518-S
Lansuar:
6. 12. 2018

Si të porosisim në Gjirafa50?

27.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 3
Disponueshmëria:
3 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.29 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Bluzë me llogon eSuba Dark për fansat e eSuba. Bluza ka ngjyrë hiri dhe masë S.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4128430295738
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti:
S
Kodi:
75518-S
Lansuar:
6. 12. 2018
Prodhuesi:
ESuba

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE