Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Bluzë Fallout - Nuka Cola (XL)

Kodi i produktit:
270675
Besueshmëria:
100 %
EAN:
8718526064254
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti:
XL
Kodi:
8718526064254

Si të porosisim në Gjirafa50?

26.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 2
Disponueshmëria:
2 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.21 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Bluzë 100% pambuk, me një reklamë për Nuka Cola nga bota post-apokaliptike e Fallout.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
EAN:
8718526064254
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti:
XL
Kodi:
8718526064254
Lansuar:
21. 9. 2019
Ngjyra:
Zezë
Përdorimi:
Për meshkuj
Prodhuesi:
Difuzed
Seri për lojëra:
Fallout
Ueb-i i prodhuesit:
Difuzed.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE