Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Bluzë Overwatch, D.Va, për fëmijë, (L)

Kodi i produktit:
258558
Besueshmëria:
100 %
EAN:
8893430637708
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti:
L
Kodi:
889343063770

Si të porosisim në Gjirafa50?

27.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.29 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Për të gjithë fëmijët që adhurojnë D.Va mund ta kenë bluzën me logon e saj. Kjo bluzë vjen me material të cilësisë së lartë 100% pambuk dhe në madhësinë L.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
EAN:
8893430637708
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti:
L
Kodi:
889343063770
Lansuar:
3. 4. 2019
Ngjyra:
Kaltër
Përdorimi:
Për fëmijë
Prodhuesi:
J!nx
Seri për lojëra:
Overwatch
Ueb-i i prodhuesit:
Jinx.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE