Bluzë Schoolgirls, e kuqe (XL)

26.50 €
* Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 1
Disponueshmëria:
(1 artikull)
Kodi i produktit:
250485
EAN:
4128430776428
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti:
XL
Kodi:
7-XL
Lansuar:
6. 12. 2018
Paguaj me Raiffeisen Bonus Kartelë[APLIKO KËTU]dhe TEB Starcard deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.21 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave
Përshkrimi është duke u përpunuar, ndërkohë mund të shikoni specifikat teknike, apo kontaktoni në chat, email dhe messenger për detaje të mëtutjeshme.Ju faleminderit për mirëkuptim.

Detajet teknike

EAN:
4128430776428
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti:
XL
Kodi:
7-XL
Lansuar:
6. 12. 2018
Prodhuesi:
GamersWear

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE