Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Bluzë Schoolgirls, e kuqe (XL)

Kodi i produktit:
250485
EAN:
4128430776428
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti:
XL
Kodi:
7-XL
Lansuar:
6. 12. 2018

Si të porosisim në Gjirafa50?

26.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.21 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Bluza elegante me mbishkrimin “Kam parë vajza franceze që gjuajnë më mirë se ti !” është bluza e përkryer për lojtarët që duan të provokojnë kundërshtarët e tyre. Vlen për të gjitha lojërat. Vjen me ngjyrë të kuqe dhe përmasa (XL).

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4128430776428
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti:
XL
Kodi:
7-XL
Lansuar:
6. 12. 2018
Prodhuesi:
GamersWear

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE