Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Bluzë The Mountain Dolphin Dive (L)

Kodi i produktit:
242423
Besueshmëria:
100 %
EAN:
8853611211400
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti:
L
Kodi:
885361121140

Si të porosisim në Gjirafa50?

25.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.12 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Përshkrimi është duke u përpunuar, ndërkohë mund të shikoni specifikat teknike, apo kontaktoni në chat, email dhe messenger për detaje të mëtutjeshme.Ju faleminderit për mirëkuptim.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
EAN:
8853611211400
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti:
L
Kodi:
885361121140
Lansuar:
7. 8. 2018
Ngjyra:
Kaltër
Përdorimi:
Për meshkuj
Prodhuesi:
The Mountain
Ueb-i i prodhuesit:
Themountain.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE