Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Bluzë Star Wars - Imperial Stormtrooper, e zezë (L)

Kodi i produktit:
214584
EAN:
5908305215042
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti:
L
Prodhuesi:
LucasArts
Seri për lojëra:
Star Wars

Si të porosisim në Gjirafa50?

27.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Transporti:
48 orë
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.29 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Përjeto ndjesinë e Star Wars me këtë bluzë me imazh të Stormtrooper. Bluza vjen me ngjyrë të zezë, madhësi L dhe me material 100% pambuk.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
5908305215042
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti:
L
Prodhuesi:
LucasArts
Seri për lojëra:
Star Wars
Ueb-i i prodhuesit:
Lucasarts.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE