Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Bluzë Star Wars - Imperial Stormtrooper, e zezë (L)

Kodi i produktit:
214584
EAN:
5908305215042
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti:
L
Prodhuesi:
LucasArts
Seri për lojëra:
Star Wars

Si të porosisim në Gjirafa50?

27.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 1
Disponueshmëria:
(1 artikull)
Transporti:
48 orë
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.29 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Përjeto ndjesinë e Star Wars me këtë bluzë me imazh të Stormtrooper. Bluza vjen me ngjyrë të zezë, madhësi L dhe me material 100% pambuk.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
5908305215042
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti:
L
Prodhuesi:
LucasArts
Seri për lojëra:
Star Wars
Ueb-i i prodhuesit:
Lucasarts.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE