Bluzë Uncharted 4 - Drake Compass (XL)

Kodi i produktit:
214718
EAN:
8718526521528
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti:
XL
Prodhuesi:
Sony
Seri për lojëra:
Uncharted

Si të porosisim në Gjirafa50?

28.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.38 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Bluza e bardhë me logon Uncharted 4: Thief's End është e dizajnuar posaçërisht për adhuruesit e lojës Uncharted 4. Bluza vjen me madhësi XL dhe me imazh fantastik në pjesën e përparme.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8718526521528
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti:
XL
Prodhuesi:
Sony
Seri për lojëra:
Uncharted
Ueb-i i prodhuesit:
Sony.cz

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE