Maicë Star Wars - Don't Underestimate the Dark Side (S)

Kodi i produktit:
255954
EAN:
8718526532937
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti:
S
Kodi:
8718526532937
Lansuar:
1. 3. 2019

Si të porosisim në Gjirafa50?

29.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.46 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Fuqia e Dark Side nuk duhet nënvlerësuar, e kjo maicë për femra do ju rikujtoj këtë gjë sa herë që ta shihni. Ajo është bërë 100% nga pambuku cilësor, dhe vjen me ngjyrë të zezë dhe madhësi S.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8718526532937
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti:
S
Kodi:
8718526532937
Lansuar:
1. 3. 2019
Prodhuesi:
Difuzed
Seri për lojëra:
Star Wars
Ueb-i i prodhuesit:
Difuzed.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE