Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Maicë Tekken 7 - Kaz (S)

Kodi i produktit:
267218
Besueshmëria:
100 %
EAN:
5908305222408
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti:
S
Kodi:
5908305222408

Si të porosisim në Gjirafa50?

24.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.04 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Maicë me imazhin e Tekken 7. Është bërë 100% nga pambuku cilësor dhe vjen me ngjyrë hiri të errët.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
EAN:
5908305222408
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti:
S
Kodi:
5908305222408
Lansuar:
10. 8. 2019
Përdorimi:
Për meshkuj
Prodhuesi:
Good Loot
Seri për lojëra:
Tekken

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE