Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Duks Assassin's Creed - Logo, Double Layered (XL)

Kodi i produktit:
251559
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti:
XL
Lansuar:
15. 1. 2019
Prodhuesi:
Ubisoft
Seri për lojëra:
Assassins Creed

Si të porosisim në Gjirafa50?

61.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 5.12 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Doni ta suprizoni një gamer me një dhuratë të këndshme? Merrni duksin me dizajn nga video loja e famshme Assassin’s Creed dhe do të arrini qëllimin tuaj. Duksi është i përmasave XL.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti:
XL
Lansuar:
15. 1. 2019
Prodhuesi:
Ubisoft
Seri për lojëra:
Assassins Creed
Ueb-i i prodhuesit:
Ubi.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE