Duks Minecraft Diamond Premium, për fëmijë, i hirtë (XL)

Kodi i produktit:
250844
EAN:
4128430768744
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti:
XL
Kodi:
970-XL
Lansuar:
12. 12. 2018

Si të porosisim në Gjirafa50?

36.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 3
Disponueshmëria:
(3 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 3.04 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Përshkrimi është duke u përpunuar, ndërkohë mund të shikoni specifikat teknike, apo kontaktoni në chat, email dhe messenger për detaje të mëtutjeshme.Ju faleminderit për mirëkuptim.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4128430768744
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti:
XL
Kodi:
970-XL
Lansuar:
12. 12. 2018
Prodhuesi:
J!nx
Seri për lojëra:
Minecraft
Ueb-i i prodhuesit:
Jinx.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE