Kapelë Assassin's Creed: Origins - Emblemë të metaltë

Kodi i produktit:
227653
EAN:
8718526231014
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
8718526231014
Lansuar:
17. 12. 2017
Prodhuesi:
Ubisoft

Si të porosisim në Gjirafa50?

18.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 1
Disponueshmëria:
(1 artikull)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.54 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Përshkrimi është duke u përpunuar, ndërkohë mund të shikoni specifikat teknike, apo kontaktoni në chat, email dhe messenger për detaje të mëtutjeshme.Ju faleminderit për mirëkuptim.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8718526231014
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
8718526231014
Lansuar:
17. 12. 2017
Prodhuesi:
Ubisoft
Seri për lojëra:
Assassins Creed
Ueb-i i prodhuesit:
Ubi.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE