Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kapelë Overwatch - Clutch

Kodi i produktit:
277294
Besueshmëria:
100 %
EAN:
8893430473504
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
889343047350
Lansuar:
10. 12. 2019

Si të porosisim në Gjirafa50?

22.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 2
Disponueshmëria:
2 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.88 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Pavarësisht temperaturave, kapela e Overwatch është e përsosur për çdo fans të kësaj loje Blizzard. Ka material 100% akrilik i thurur dhe madhësi universale.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
EAN:
8893430473504
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
889343047350
Lansuar:
10. 12. 2019
Prodhuesi:
J!nx
Seri për lojëra:
Overwatch
Ueb-i i prodhuesit:
Jinx.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE