Kapele Star Wars, e zezë

Kodi i produktit:
249916
EAN:
5908305219064
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Lansuar:
1. 12. 2018
Prodhuesi:
Good Loot
Seri për lojëra:
Star Wars

Si të porosisim në Gjirafa50?

24.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 1
Disponueshmëria:
(1 artikull)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.04 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Për të gjithë fansat e filmave Star Wars, Good Loot sjell kapelen me llogon e sagës që do ju shoqëroj dhe komplementoj çdo veshje tuajen. Aksesori vjen me madhësi univerzale dhe ka ngjyrë të zezë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
5908305219064
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Lansuar:
1. 12. 2018
Prodhuesi:
Good Loot
Seri për lojëra:
Star Wars

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE