Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kapelë Witcher - Eredin

Kodi i produktit:
251746
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Lansuar:
15. 1. 2019
Prodhuesi:
OEM
Seri për lojëra:
The Witcher

Si të porosisim në Gjirafa50?

22.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 3
Disponueshmëria:
3 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.88 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kapelë e bukur e zezë e qëndisur me një ujk të bardhë, logo të lojës dhe të shtypur witcher 3.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Lansuar:
15. 1. 2019
Prodhuesi:
OEM
Seri për lojëra:
The Witcher

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE