Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Videolojë Siberia 3 (Xbox ONE)

Kodi i produktit:
197986
EAN:
3760156481203
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kategoria e moshës:
7
Lloji i licensës:
Në kuti (e paketuar)
Lloji i lojës:
Aventurë

Si të porosisim në Gjirafa50?

44.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 3.71 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Syberia kthehet përsëri, pikërisht aty ku mbaroi më parë. Një pjesë e tretë ku ju ofron në botën misterioze, që vjen komplet në dimension 3D. Mund të prisni një numër interesant të personazheve dhe vende të reja. Një gjeneratë e re aventurash do të iu afrojnë në botën e mahnitshme dhe misterioze. Përjetojeni skenarin magjepsës të imagjinatës së Benoit Sokal. Nga një mision i thjeshtë kthehet në një aventurë personale në një nga vendet e Evropës.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
3760156481203
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kategoria e moshës:
7
Lloji i licensës:
Në kuti (e paketuar)
Lloji i lojës:
Aventurë
Platforma:
XONE
Prodhuesi:
Microids
Ueb-i i prodhuesit:
Microids.com
Vendndodhja dhe gjuha:
Titra Çeke

Bashkangjitja Videolojë Siberia 3 (Xbox ONE) edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE