Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Videlojë Yooka-Laylee (PS4)

Kodi i produktit:
210467
EAN:
5060236966988
Kodi i prodhuesit:
5060236967787

Si të porosisim në Gjirafa50?

32.50 
Ju kurseni : 3.00   (9%)
29.50 € * Përfshirë TVSH-në
9% Zbritje
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.46 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Eksploro botën fantastike të lojës Yooka-Laylee për PlayStation 4, dhe nisu në aventura me personazhe të ndryshme dhe të paharrueshëm nëpër misione të larmishme. Shokët e tu Yookou dhe Laylee do të të ndihmojnë në këtë aventurë epike për të ndaluar të keqen të emëruar Capital B, e cila me planin e saj djallëzor dëshiron të thith të gjithë librat e botës dhe t'i shes me çmime të tmerrshme! Loja është e përshtatshme prej moshës 7 vjeçare.

Vlerësimet

Detajet teknike

EAN:
5060236966988
Kodi i prodhuesit:
5060236967787

Bashkangjitja Videlojë Yooka-Laylee (PS4) edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE