Video lojë Call of Duty: Black Ops 4 (PS4)

Kodi i produktit:
232934
EAN:
5030917239212
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kategoria e moshës:
18+
Lansuar:
8. 4. 2018
Lloji i licensës:
Në kuti (e paketuar)

Si të porosisim në Gjirafa50?

69.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 1
Disponueshmëria:
(1 artikull)
Transporti:
48 orë
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 5.79 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Call of Duty: Black Ops 4 sjell pjesën e katërt për PlayStation 4 (PS4) që ka multiplayer të mahnitshëm, "Zombie Mode" më të madhe në historinë e serisë, që sjell 3 aventura të plota dhe "Blackout Mode" për beteja masive në mes të lojtarëve. Blackout sjell hartën më të madhe në Call of Duty, duele ikonike në Black Ops si dhe karaktere, lokacione dhe armë nga e gjithë seria.

Multiplayer taktik

Multiplayer në Black Ops 4 ju sjell eksperiencën më të mirë në historinë e serisë. Në këtë platformë rëndësi ke ti dhe zgjedhjet e tua. Eksploroni gradualisht specialistët dhe stilin e tyre të luajtjes.

Zombie Mode

Zombie mode sjell 3 aventura të reja me 3 karaktere të ndryshme. Përpos luajtjes së sofistikuar, ajo gjithashtu sjell ca befasi për fansat e flaktë të kësaj loje.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
5030917239212
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kategoria e moshës:
18+
Lansuar:
8. 4. 2018
Lloji i licensës:
Në kuti (e paketuar)
Lloji i lojës:
FPS
Multiplayer (më shumë se një lojëtar):
Platforma:
PS4
Prodhuesi:
Activision
Ueb-i i prodhuesit:
Activision.com
Vendndodhja dhe gjuha:
Anglisht

Bashkangjitja Video lojë Call of Duty: Black Ops 4 (PS4) edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE