Video lojë INSIDE/LIMBO Double Pack (PS4)'

Kodi i produktit:
219440
EAN:
8023171040653
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kategoria e moshës:
18+
Kodi i prodhuesit:
26821
Lansuar:
27. 10. 2017

Si të porosisim në Gjirafa50?

42.50 
34.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 1
Disponueshmëria:
(1 artikull)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.88 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Përshkrimi është duke u përpunuar, ndërkohë mund të shikoni specifikat teknike, apo kontaktoni në chat,email,messenger për detaje të mëtutjeshme. Ju faleminderit për mirëkuptim.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8023171040653
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kategoria e moshës:
18+
Kodi i prodhuesit:
26821
Lansuar:
27. 10. 2017
Lloji i licensës:
Në kuti (e paketuar)
Lloji i lojës:
Aventurë, Platform
Platforma:
PS4
Prodhuesi:
505 Games
Ueb-i i prodhuesit:
505games.com
Vendndodhja dhe gjuha:
Manual Anglisht

Bashkangjitja Video lojë INSIDE/LIMBO Double Pack (PS4)' edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE