Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Video lojë INSIDE/LIMBO Double Pack (PS4)'

Kodi i produktit:
219440
EAN:
8023171040653
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kategoria e moshës:
18+
Kodi i prodhuesit:
26821
Lansuar:
27. 10. 2017

Si të porosisim në Gjirafa50?

42.50 
Ju kurseni : 8.00   (19%)
34.50 € * Përfshirë TVSH-në
19% Zbritje Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.88 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

INSIDE dhe LIMBO kombinojnë mekanizma të thjeshtë të lojërave me interpretim të çmuar, zërim cilësor dhe histori të pabesueshme të transmetuara vizualisht. INSIDE ka mbi 1 milionë kopje të shitura ndërsa LIMBO numëron 6 milionë të tilla. Të dyja kanë fituar mbi 100 çmime apo nominime, dhe vlerësohen lartë nga serveri i njohur Metacritics.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8023171040653
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kategoria e moshës:
18+
Kodi i prodhuesit:
26821
Lansuar:
27. 10. 2017
Lloji i licensës:
Në kuti (e paketuar)
Lloji i lojës:
Aventurë, Platform
Platforma:
PS4
Prodhuesi:
505 Games
Ueb-i i prodhuesit:
505games.com
Vendndodhja dhe gjuha:
Manual Anglisht

Bashkangjitja Video lojë INSIDE/LIMBO Double Pack (PS4)' edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE