Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Video lojë Shadows: Awakening (PS4)

Kodi i produktit:
240124
EAN:
4260458360613
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kategoria e moshës:
16
Lansuar:
31. 7. 2018
Lloji i licensës:
Në kuti (e paketuar)

Si të porosisim në Gjirafa50?

37.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 3.12 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Përshkrimi i produktit Hijet: Zgjimi është një lojtar i vetëm unik ISRRR me luftë taktike në kohë reale. Ju do të merrni komandën e një demoni të quajtur Perandoria Hije - Blessers - për të gllabëruar shpirtrat e heronjve të rënë dhe për të nisur një aventurë epike me sfida rrëfimee dhe grafikë mahnitës. Fuqia dhe pavdekësia Pasi që anëtarët e këshillit të fshehtë, të njohur si Penta Nero u vranë, shpirtrat e tyre u gëlltitën nga Devourers - demonët e këqij që mund të absorbojnë shpirtrat të cilët i marrin dhe i materializojnë si kukulla e tyre. Kur Penta Nero demonike rimerr botën e njerëzve, ata vazhdojnë kërkimin e tyre për pushtet dhe pavdekësi. Bota e gjere Historia emocionuese ofron mbi 40 orë lojë dhe të paharrueshme. Ju do të mahniteni midis Perandorisë së Hijes dhe botës së vdekshme, ku të dy botët janë plot me mit, fate dhe krijesa legjendare. Edhe me shume Një sistem gjithëpërfshirës i talenteve kombinon në mënyrë intuitive aftësitë e karaktereve tuaja dhe krijon një gamë të gjerë opsionesh të reja të lojës. Enigma sfiduese janë të shpërndara gjatë gjithë lojës, nga qytetet rurale në burgjet më të thella. Sistemi i mençur i prodhimit dhe predhës ju lejon të gëzoni shpërblime dhe të përjetoni aventura të përsosura. Të gjitha dialogjet janë plotësisht të folur, me aktorë të tillë si Tom Baker.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4260458360613
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kategoria e moshës:
16
Lansuar:
31. 7. 2018
Lloji i licensës:
Në kuti (e paketuar)
Lloji i lojës:
RPG
Platforma:
PS4
Prodhuesi:
Kalypso
Vendndodhja dhe gjuha:
Anglisht

Bashkangjitja Video lojë Shadows: Awakening (PS4) edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE