Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Video lojë Tour de France 2018 (Xbox ONE)

Kodi i produktit:
238574
EAN:
3512899119895
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kategoria e moshës:
3
Lansuar:
29. 6. 2018
Lloji i licensës:
Në kuti (e paketuar)

Si të porosisim në Gjirafa50?

49.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 4.12 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Merrni rolin e kampionëve më të mirë dhe shkoni në garën zyrtare Tour de France 2018. Shijoni emocionet e kësaj gare legjendare: sulmoni, shikoni trajektoren më të mirë dhe përdorni taktikat më të sofistikuara që ekipi juaj të fitojë dhe t'ju sjellë fanellën legjendare të verdhë LCL.

Në formën Pro Leader, keni shans për t'u bërë kampioni më i mirë. Rrugët tatëpjetë të lënë pa frymë dhe janë të mbushura me adrenalinë. Ju mund të luani lojën nën bashkëpunim lokal ose konkurrencë me shumë lojtarë të tjerë. Shijoni ëndrrën tuaj në garën më të famshme të çiklizmit në botë. Kjo video lojë është në gjuhën angleze dhe është e përshtatshme për të gjitha moshat mbi 3 vjeç.

Sorry, the description of the image is missing.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
3512899119895
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kategoria e moshës:
3
Lansuar:
29. 6. 2018
Lloji i licensës:
Në kuti (e paketuar)
Lloji i lojës:
Simulator
Multiplayer (më shumë se një lojëtar):
Platforma:
XONE
Prodhuesi:
Focus
Ueb-i i prodhuesit:
Focus-home.com
Vendndodhja dhe gjuha:
Anglisht

Bashkangjitja Video lojë Tour de France 2018 (Xbox ONE) edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE