Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Videolojë Assassin's Creed Syndicate (PS4)

Kodi i produktit:
171722
EAN:
3307215893265
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kategoria e moshës:
18
Kodi i prodhuesit:
3307215893487
Lloji i licensës:
Në kuti (e paketuar)

Si të porosisim në Gjirafa50?

42.50 
Ju kurseni : 4.00   (9%)
38.50 € * Përfshirë TVSH-në
9% Zbritje Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 3.21 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Assassin's Creed Syndicate është lojë RPG për platformën PS4 dhe përshtatet për persona mbi 18 vjeç.

Assassin's Creed Syndicate është loja më e re e serisë të njohur të Assassin's Creed. Këtë herë ngjarjet zhvillohen në Londër, gjatë revolucionit industrial që do të ndryshojë të gjithë botën. Dallimi në mes shtresës së pasur dhe asaj të varfër është gjithmonë e më i thellë sa që punëtorët e thjeshtë janë pothuajse skllevër. Për këtë arsye u krijuan grupe që ju përshtatën kësaj jete.

Lojtarët do të marrin rolin e dy heronjve dhe ata janë Jacob dhe Evie Frye, që janë vëlla dhe motër. Që të dy i përkasin Sektit të Vrasësve, dhe misioni i tyre është dhënia e lirisë dhe mundësisë së zgjedhjes. Kjo lojë ka një mjedis mjaft të hapur dhe ofron mundësi të shumta si vozitja e karrocës, kërcime akrobatike dhe dyluftime të përsosura.

Vlerësimet

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
3307215893265
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kategoria e moshës:
18
Kodi i prodhuesit:
3307215893487
Lloji i licensës:
Në kuti (e paketuar)
Lloji i lojës:
Aksion
Platforma:
PS4
Prodhuesi:
Ubisoft
PS4 Pro Enhanced:
Ueb-i i prodhuesit:
Ubi.com
Vendndodhja dhe gjuha:
Titra Çeke

Bashkangjitja Videolojë Assassin's Creed Syndicate (PS4) edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE