Videolojë DOOM (PS4)

Kodi i produktit:
159603
EAN:
5055856408932
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kategoria e moshës:
18
Lloji i licensës:
Në kuti (e paketuar)
Lloji i lojës:
FPS

Si të porosisim në Gjirafa50?

42.50 
39.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 2
Disponueshmëria:
(2 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 3.29 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Videoloja DOOM është e dizajnuar për PS4, dhe i përket llojit FPS. Mosha e rekomanduar për këtë lojë është mbi 18

Doom rikthehet përsëri. E shpejtë, e egër dhe e pamëshirëshme. Protagonisti shkon në Mars për një arsye sepse Kompleksi hapësinor në Mars UAC sulmohet nga djajtë. Misioni juaj është i thjesht: të shfarosni gjithë djajtë që dalin përpara. Qëllimi i kampanjës është mbi të gjitha është mbijetesa, por kampania nuk është gjithmon e drejt pasi gjërat me më shumë rëndësi mund të gjinden vështirë. Gjithashtu, kjo lojë ofron mundësinë e multiplayer, duke ofruar armë të ndryshme dhe mundësinë për t'u shëndrruar në demon, e cila jep eksperiencë të pa harruar mes miqëve.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
5055856408932
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kategoria e moshës:
18
Lloji i licensës:
Në kuti (e paketuar)
Lloji i lojës:
FPS
Multiplayer (më shumë se një lojëtar):
Platforma:
PS4
Prodhuesi:
Bethesda Softworks
Ueb-i i prodhuesit:
Bethsoft.com
Vendndodhja dhe gjuha:
Manual Anglisht

Bashkangjitja Videolojë DOOM (PS4) edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE