Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Videolojë FIFA 20 (PS4)

Kodi i produktit:
262704
EAN:
5030934123761
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kategoria e moshës:
3
Lansuar:
11. 6. 2019
Lloji i licensës:
Në kuti (e paketuar)

Si të porosisim në Gjirafa50?

78.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 2
Disponueshmëria:
2 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 6.54 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kjo videolojë është e dizajnuar për platformën PS4. Ofron një përvojë të përsosur virtuale për të gjithë dashamirët e futbollit. Përmes opsionit Volta ju keni mundësi të zgjedhni lojën me 3, 4 dhe 5 lojëtarë për skuadër.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
5030934123761
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kategoria e moshës:
3
Lansuar:
11. 6. 2019
Lloji i licensës:
Në kuti (e paketuar)
Lloji i lojës:
Sport
Multiplayer më shumë se një lojëtar:
Platforma:
PS4
Prodhuesi:
EA Games
PS4 Pro Enhanced:
Ueb-i i prodhuesit:
Eagames.com
Vendndodhja dhe gjuha:
Titra Çeke

Bashkangjitja Videolojë FIFA 20 (PS4) edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE