Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Videolojë FIFA 20 (Xbox ONE)

Kodi i produktit:
262705
EAN:
5030935123760
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kategoria e moshës:
3
Lansuar:
11. 6. 2019
Lloji i licensës:
Në kuti (e paketuar)

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
81.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
(7 artikuj)
Transporti:
48 orë
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 6.79 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kjo videolojë është e dizajnuar për platformën Xbox ONE. Ofron një përvojë të përsosur virtuale për të gjithë dashamirët e futbollit. Përmes opsionit Volta ju keni mundësi të zgjedhni lojën me 3, 4 dhe 5 lojëtarë për skuadër.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
5030935123760
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kategoria e moshës:
3
Lansuar:
11. 6. 2019
Lloji i licensës:
Në kuti (e paketuar)
Lloji i lojës:
Sport
Multiplayer më shumë se një lojëtar:
Platforma:
XONE
Prodhuesi:
EA Games
Ueb-i i prodhuesit:
Eagames.com
Vendndodhja dhe gjuha:
Titra Çeke
Xbox One X Enhanced:

Bashkangjitja Videolojë FIFA 20 (Xbox ONE) edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE