Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Videolojë FIFA 20 (Xbox ONE)

Kodi i produktit:
262705
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kategoria e moshës:
3
Lansuar:
11. 6. 2019
Lloji i licensës:
Në kuti (e paketuar)
Lloji i lojës:
Sport

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
81.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 2
Disponueshmëria:
2 artikuj
Transporti:
48 orë
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 6.79 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kjo videolojë është e dizajnuar për platformën Xbox ONE. Ofron një përvojë të përsosur virtuale për të gjithë dashamirët e futbollit. Përmes opsionit Volta ju keni mundësi të zgjedhni lojën me 3, 4 dhe 5 lojëtarë për skuadër.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kategoria e moshës:
3
Lansuar:
11. 6. 2019
Lloji i licensës:
Në kuti (e paketuar)
Lloji i lojës:
Sport
Multiplayer më shumë se një lojëtar:
Platforma:
XONE
Prodhuesi:
EA Games
Ueb-i i prodhuesit:
Eagames.com
Vendndodhja dhe gjuha:
Titra Çeke
Xbox One X Enhanced:

Bashkangjitja Videolojë FIFA 20 (Xbox ONE) edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE