Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Videolojë Lock's Quest (PS4)

Kodi i produktit:
210146
EAN:
9120080070197
Kodi i prodhuesit:
9120080070197

Si të porosisim në Gjirafa50?

29.50 
Ju kurseni : 3.00   (10%)
26.50 € * Përfshirë TVSH-në
10% Zbritje
Vetëm 1
Disponueshmëria:
(1 artikull)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.21 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ndërto mbrojtjen tënde kundër ushtrive mekanike në lojën Lock's Quest për PlayStation 4, dhe përjetoj eksperiencën e lojës të rimodeluar prej Nintendo DS me kualitet të lartë të portreteve dhe zërimit, si dhe përmbajtjes origjinale të misioneve. Mund të luhet nga fëmijët prej moshës 7 vjeçare.

Vlerësimet

Detajet teknike

EAN:
9120080070197
Kodi i prodhuesit:
9120080070197

Bashkangjitja Videolojë Lock's Quest (PS4) edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE