Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Videolojë Mafia III (PC)

Kodi i produktit:
229665
EAN:
5026555064798

Si të porosisim në Gjirafa50?

19.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Transporti:
48 orë
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.62 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Loja legjendare Mafia rikthehet fuqishëm. Storja mbahet në 1968, në New Bourdeaux dhe pas shumë vjetësh lufte në Vietnam, Lincoln Clay, e mëson të vërtetën: Familje nuk është ajo tek e cila ke lind, por ajo tek e cila vdes. Kur familja e tij, mafia e zezë, shkatërrohet nga mafia italiane, Lincoln e ndërton familjen e re nga hiri i së vjetrës. Pavarësisht fajtorëve, hakmarrja dhe shpagimi do të fillojnë.

Pa luftë nuk mund të ekzistosh

Beteja intenzive dhe brutale, përndjekje plot adrenalinë dhe aventura të tjera përgjatë tërë kohës. Por me ndihmën e ca vendimeve të vështira dhe futjes së duarve në llomin e shoqërisë ti mund të arrish të jesh në krye të nëntokës kriminale.

New Bordeaux në 1968

Qytet i hapur, i madh dhe me diversitet të lartë i dominuar nga mafia dhe gjyqtarë të korruptuar dhe i pasuruar me prospekte të mahnitshme, që do iu sjell atmosferën autentike të kohës.

Sorry, the description of the image is missing.

Anti-hero vdekjeprurës

Luaj si Lincoln Clay, një jetim dhe veteran i Vietnamit, i cili ka përzgjedhur rrugën e hakmarrjes ndaj mafisë italiane për masakrën brutale të mafisë së zezë që ky e konsideronte si familja që nuk e kishte.

Sorry, the description of the image is missing.

Hakmerru për të tuat

Zgjidh stilin tënd të luajtjes – prej forcës brutale të armëve të fuqishme deri tek vrasësi i qetë dhe me taktik – dhe përdor trajnimin ushtarak të Lincoln-it për të shkatërruar mafinë italiane.

Familje e re prej hirit të së vjetrës

Ndërto familjen tënde kriminale ashtu siç ti dëshiron, në bazë të vendimeve ndaj njerëzve tuaj të afër.

Sorry, the description of the image is missing.

Vlerësimet

Detajet teknike

EAN:
5026555064798

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE