Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Videolojë NBA 2K18 (Xbox ONE)

Kodi i produktit:
215132
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kategoria e moshës:
3
Lloji i licensës:
Në kuti (e paketuar)
Lloji i lojës:
Sport
Multiplayer (më shumë se një lojëtar):

Si të porosisim në Gjirafa50?

39.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 3.29 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

NBA 2K18 vazhdon traditën e artë të lojës më të mirë të basketbollit dhe ju ofron përsëri një eksperiencë unike të basketbollit. Në pjesën MyPlayer Mode, ju mund të krijoni lojtarin tuaj dhe të vazhdoni karrierën e tij përgjatë çdo periudhe. Ndërsa, në opsionin MyTeam mund të krijoni ekipin tuaj të ëndrrave me të cilin mund të fitoni ligën ose të luani kundër lojtarëve të tjerë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kategoria e moshës:
3
Lloji i licensës:
Në kuti (e paketuar)
Lloji i lojës:
Sport
Multiplayer (më shumë se një lojëtar):
Platforma:
XONE
Prodhuesi:
2K Games
Ueb-i i prodhuesit:
2kgames.com
Vendndodhja dhe gjuha:
Manual Anglisht

Bashkangjitja Videolojë NBA 2K18 (Xbox ONE) edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE