Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Videolojë Ratchet & Clank - PS4

Kodi i produktit:
173479
EAN:
711719415275
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kategoria e moshës:
7
Kodi i prodhuesit:
PS719848530
Lloji i licensës:
Në kuti (e paketuar)

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
26.50 
Ju kurseni : 7.00   (26%)
19.50 € * Përfshirë TVSH-në
26% Zbritje Risi
Vetëm 5
Disponueshmëria:
5 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.62 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Mëso si kanë lindur dyshja legjendare Ratchet dhe Clank në video lojën e emëruar sipas karaktereve për PS4. Si e ka gjetur robotin e vogël Lombax-i dhe si ja ka vënë emrin? Kjo video lojë është përmirësim i pjesës së parë të serisë e cila ofron pamje grafike të re, elemente të reja dhe një mori nivelesh të reja.

Arsenal Charmed

Mbrojeni galatikën me armë dhe pajisje tjera të reja. Arsenali i ri inovativ është krijuar me metale moderne që do ju ndihmojnë në misionet tuaja. Armë Dubstep, cub, ovcomat dhe armë të tjera të çmendura.

Sorry, the description of the image is missing.

Ndërlidhje me filmin

Në të njëjtën kohë, filmi i parë Ratchet & Clank do të shfaqet në kinema dhe videoloja me filmin janë të ndërlidhura së bashku. Në lojë ju do të gjeni skena drejpërdrejt nga filmi me vizualitet fantastik që sfidon performancën e plotë të PS4-shit.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
711719415275
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kategoria e moshës:
7
Kodi i prodhuesit:
PS719848530
Lloji i licensës:
Në kuti (e paketuar)
Lloji i lojës:
Aksion
Platforma:
PS4
Prodhuesi:
Sony
PS Hits:
Ueb-i i prodhuesit:
Sony.cz
Vendndodhja dhe gjuha:
Manual Anglisht

Bashkangjitja Videolojë Ratchet & Clank - PS4 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE