Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Videolojë Rogue Stormers (PS4)

Kodi i produktit:
221869
EAN:
8718591183706
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kategoria e moshës:
16+
Kodi i prodhuesit:
8718591183706
Lansuar:
9. 12. 2017

Si të porosisim në Gjirafa50?

32.50 
Ju kurseni : 3.00   (9%)
29.50 € * Përfshirë TVSH-në
9% Zbritje Risi
Vetëm 1
Disponueshmëria:
(1 artikull)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.46 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Rogue Stormers është një tjetër lojë e Black Forest, të cilët kanë krijuar edhe Motrat më të njohura Giana: Dreams Twisted. Falë niveleve të krijuara rastësisht, çdo lojë e re është e ndryshme dhe ju do të kënaqeni pafund me këtë lojë.

Vlerësimet

Per te gjithe ata nostalgjiket e lojrave te vjetra ne konzola te vjetra si Nintendo e Sega e Playstation 1, kjo eshte loja e duhur, aventura te mira, e bere vetem per ta.
Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8718591183706
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kategoria e moshës:
16+
Kodi i prodhuesit:
8718591183706
Lansuar:
9. 12. 2017
Lloji i licensës:
Në kuti (e paketuar)
Lloji i lojës:
Aksion, Platform
Multiplayer (më shumë se një lojëtar):
Platforma:
PS4
Prodhuesi:
Soedesco
Vendndodhja dhe gjuha:
Manual Anglisht

Bashkangjitja Videolojë Rogue Stormers (PS4) edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE