Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Videolojë Shadows: Awakening (Xbox ONE)

Kodi i produktit:
240123
EAN:
4260458360620
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kategoria e moshës:
16
Lansuar:
31. 7. 2018
Lloji i licensës:
Në kuti (e paketuar)

Si të porosisim në Gjirafa50?

39.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 3.29 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Shadows: Awakening është një lojë RPG unike për lojtarë të vetëm me luftime taktike në kohë reale.

Merrni komandën e demonit që quhet Shadow Empire - the Shooter për të gëlltitur shpirtrat e heronjve të vdekur. Ju do të hyni në një aventurë epike me ku fitoni aftësi të reja, storje mahnitëse dhe grafika befasuese.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4260458360620
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kategoria e moshës:
16
Lansuar:
31. 7. 2018
Lloji i licensës:
Në kuti (e paketuar)
Lloji i lojës:
RPG
Platforma:
XONE
Prodhuesi:
Kalypso
Vendndodhja dhe gjuha:
Anglisht

Bashkangjitja Videolojë Shadows: Awakening (Xbox ONE) edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE