Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Videolojë Shadows: Awakening (Xbox ONE)

Kodi i produktit:
240123
EAN:
4260458360620
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kategoria e moshës:
16+
Lansuar:
31. 7. 2018
Lloji i licensës:
Në kuti (e paketuar)

Si të porosisim në Gjirafa50?

71.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 1
Disponueshmëria:
(1 artikull)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 5.96 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Shadows: Awakening është një lojë RPG unike për lojtarë të vetëm me luftime taktike në kohë reale.

Merrni komandën e demonit që quhet Shadow Empire - the Shooter për të gëlltitur shpirtrat e heronjve të vdekur. Ju do të hyni në një aventurë epike me ku fitoni aftësi të reja, storje mahnitëse dhe grafika befasuese.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4260458360620
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kategoria e moshës:
16+
Lansuar:
31. 7. 2018
Lloji i licensës:
Në kuti (e paketuar)
Lloji i lojës:
RPG
Platforma:
XONE
Prodhuesi:
Kalypso
Vendndodhja dhe gjuha:
Anglisht

Bashkangjitja Videolojë Shadows: Awakening (Xbox ONE) edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE