Videolojë Spider-Man (PS4)

100%
79.50

Paguaj me Raiffeisen Bonus Kartelë [APLIKO KËTU]dhe TEB Starcard deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 6.62€ në muaj  

Çmimi i mëparshëm: 83.50
217519
10 artikuj
+
Shto në listen e dëshirave

Spider-Man i ri është një ngjarje komplet e re, e pa parë ndonjëherë në filmat apo librat komikë. Këtu është Peter Parker, një vrasës i krimit, i cili gjithashtu mundohet të mbajë së bashku jetën personale dhe karrierën e tij. Mund të prisni aftësi të jashtëzakonshme akrobatike, metoda të reja për duele, improvizime, dhe mënyra të reja për lëkundjet me rrjeta.

Patjetër që ka edhe karakteristika të reja që nuk kanë qenë asnjëherë më parë, duke filluar nga përdorimi i ambientit deri tek momentet më magjepsëse gjatë luftimit.

Një qytet i tërë varet nga ju!

Detajet teknike

EAN:
711719416272
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kategoria e moshës:
16
Lansuar:
27. 6. 2017
Lloji i licensës:
Në kuti (e paketuar)
Lloji i lojës:
Aksion
Platforma:
PS4
Prodhuesi:
Sony
PS4 Pro Enhanced:
Po
Ueb-i i prodhuesit:
Sony.cz
Vendndodhja dhe gjuha:
Manual Anglisht

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Bashkangjitja Videolojë Spider-Man (PS4) edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera