Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Videolojë Toukiden 2 (PS4)

Kodi i produktit:
210464
EAN:
5060327533549
Kodi i prodhuesit:
5060327533549

Si të porosisim në Gjirafa50?

81.50 
Ju kurseni : 10.00   (12%)
71.50 € * Përfshirë TVSH-në
12% Zbritje
Vetëm 1
Disponueshmëria:
(1 artikull)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 5.96 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Hyni në aventurën e lojës Toukiden 2 për PlayStation 4, e cila iu shpie në fshatin Mahoroba, ku konfilkti i brendshëm ndërmjet 2 klaneve ( Samurai dhe Gardianëve Imperial) e dobëson sigurinë e Kagury-it, tempullit të shenjtë, dhe rrezikohet që të ç'rregullohet balanca e paqes së tempullit. Loja është e përshtatshme prej moshës 16 vjeçare.

Vlerësimet

Detajet teknike

EAN:
5060327533549
Kodi i prodhuesit:
5060327533549

Bashkangjitja Videolojë Toukiden 2 (PS4) edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE