Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Videolojë Watch Dogs: Complete Edition (PS4)

Kodi i produktit:
212120
EAN:
3307215887332

Si të porosisim në Gjirafa50?

42.50 
Ju kurseni : 5.00   (12%)
37.50 € * Përfshirë TVSH-në
12% Zbritje
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 3.12 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Në videolojën Watch Dogs: Complete Edition për PS4, ju merrni rolin e Aiden Pearce - një haker briliant dhe luftëtar të cilit historia kriminale i ka shkaktuar tragjedi të dhunshme në familje. Tani, pas tragjedisë, Aiden e merr përsipër të ndjek ata të cilët i'a kanë lënduar më të afërtit. Do jesh në gjendje të hakosh çdo gjë përreth teje dhe të monitorosh çdo pajisje në qytet. Mosha e përshtatshme për të luajtur është 18+

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
3307215887332

Bashkangjitja Videolojë Watch Dogs: Complete Edition (PS4) edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE