Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Videolojë White Day: A Labyrinth Named School (PS4)

Kodi i produktit:
225874
EAN:
5060201656883
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kategoria e moshës:
18
Lansuar:
14. 1. 2018
Lloji i licensës:
Në kuti (e paketuar)

Si të porosisim në Gjirafa50?

42.50 
Ju kurseni : 5.00   (12%)
37.50 € * Përfshirë TVSH-në
12% Zbritje Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 3.12 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Në këtë lojë tipike horor, ju do të luftoni për mbijetesë dhe zgjidhni mistere në mënyrë jo të zakonshme. Ngjarja zhvillohet në një shkollë të mesme me emrin Yeondoo, korridoret e të cilës janë tmerrësisht të frikshme dhe me plot fantazma. Mosha e rekomanduar për këtë lojë është mbi 18 vjeç.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
5060201656883
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kategoria e moshës:
18
Lansuar:
14. 1. 2018
Lloji i licensës:
Në kuti (e paketuar)
Lloji i lojës:
Aventurë, Aksion
Platforma:
PS4
Prodhuesi:
PQube
Vendndodhja dhe gjuha:
Manual Anglisht

Bashkangjitja Videolojë White Day: A Labyrinth Named School (PS4) edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE