Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Videolojë Zero Time Dilemma (PS4)

Kodi i produktit:
222644
EAN:
8537360064226
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kategoria e moshës:
18+
Lansuar:
6. 11. 2017
Lloji i licensës:
Në kuti (e paketuar)

Si të porosisim në Gjirafa50?

67.50 
Ju kurseni : 6.00   (9%)
61.50 € * Përfshirë TVSH-në
9% Zbritje Risi
Vetëm 1
Disponueshmëria:
(1 artikull)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 5.12 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Zero Time Dilemma zhvillohet në një objekt që është projektuar për të testuar koloninë në Mars dhe psikologjinë e njerëzve që janë në të. Loja ndjek nëntë karaktere të mbyllura në një strehimore bërthamore nëntokësore. Heronjtë janë të detyruar të luajnë një lojë vdekjeprurëse të caktuar për ta nga një personazh i maskuar i quajtur Zero.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8537360064226
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kategoria e moshës:
18+
Lansuar:
6. 11. 2017
Lloji i licensës:
Në kuti (e paketuar)
Lloji i lojës:
Aventurë
Platforma:
PS4
Ueb-i i prodhuesit:
Aksysgames.com
Vendndodhja dhe gjuha:
Manual Anglisht

Bashkangjitja Videolojë Zero Time Dilemma (PS4) edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE