Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Videolojë Zero Time Dilemma (PS4)

Kodi i produktit:
222644
EAN:
8537360064226
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kategoria e moshës:
18
Lansuar:
6. 11. 2017
Lloji i licensës:
Në kuti (e paketuar)

Si të porosisim në Gjirafa50?

67.50 
Ju kurseni : 9.00   (13%)
58.50 € * Përfshirë TVSH-në
13% Zbritje Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 4.88 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Pjesa e fundit në serinë Zero Escape është vendosur në mes dy paraardhësve të saj - Nine Hours, Nine Person, Nine Door dhe Virtue's Last Reward. Përsëri ju presin enigma sfiduese se si të dilni nga dhomat, si dhe vendime thelbësore që prekin komplotin. Zero Time Dilemma zhvillohet në një objekt që është projektuar për të testuar koloninë në Mars dhe psikologjinë e njerëzve që janë bllokuar në të. Loja ndjek nëntë karaktere të mbyllura në një strehimore nëntokësore anti-bërthamore. Heronjtë janë të detyruar të luajnë një lojë vdekjeprurëse të caktuar për ta nga një personazh i maskuar i quajtur Zero.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8537360064226
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kategoria e moshës:
18
Lansuar:
6. 11. 2017
Lloji i licensës:
Në kuti (e paketuar)
Lloji i lojës:
Aventurë
Platforma:
PS4
Prodhuesi:
Aksys Games
Ueb-i i prodhuesit:
Aksysgames.com
Vendndodhja dhe gjuha:
Manual Anglisht

Bashkangjitja Videolojë Zero Time Dilemma (PS4) edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE